Волинська область, Любомльський район

Містобудівна діяльність

05 Червня, 2020 р., 10:18
1)      Генеральний план с. Римачі Любомльського району Волинської області розробляється з метою забезпечення планувальної організації та розвитку території населеного пункту, визначення організації, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації для ефективного використання відповідно до свого цільового призначення.
07 Травня, 2020 р., 17:09
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану с. Римачі Вишнівської сільської ради Любомльського району Волинської області.
25 Жовтня, 2019 р., 14:53
Повна назва документа державного планування: проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Радехів Вишнівської сільської ради.