ПРО СКЛИКАННЯ 36 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 липня 2018року                                                                                          №108

Про скликання 36 позачергової сесії

сьомого скликання сільської ради

Вишнівської сільської ради 2018 року

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

1. Скликати 36 позачергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 17 липня 2018 року о 12 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.
  2. На розгляд  36 позачергової  сесії винести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного 36 позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Готує : сільський голова Сущик В.С.

2.2.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради

Готує : головний спеціаліст гуманітарного відділу - Марцинішин А.Б.

2.3.Про  внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 року №28/2017-28 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Готує : начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Ющук Л.В.

2.4. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вишнів Любомльського району Волинської області.

Готує: начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради -Дитина А.І.

2.5. Про надання дозволу на виготовлення генерального плану територій сіл Римачі, Радехів.

2.6. Різне.

На  сесію  сільської  ради  запросити  керівників  установ, організацій.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                       В.С. СУЩИК