Про скликання 38 позачергової сесії сьомого скликання сільської ради Вишнівської сільської ради 2018 року

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 серпня 2018року                                                                                          №143

Про скликання 38 позачергової сесії
сьомого скликання сільської ради
Вишнівської сільської ради 2018 року

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

1. Скликати 38 позачергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 30 серпня 2018 року о 10 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.
  2. На розгляд  38 позачергової  сесії винести наступне питання:

2.1. Про  внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2017 року №28/2017-28 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Готує : начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Ющук Л.В.

На  сесію  сільської  ради  запросити  керівників  установ, організацій.

Перший заступник сільського голови                                                                                   Г.К.Федончук