УВАГА! Позачергова сесія 18.09.2018 року на 14 год. 00 хв.

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 вересня 2018року                                                                                   № 168

Про скликання 40 позачергової сесії

сьомого скликання сільської ради

Вишнівської сільської ради 2018 року

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

1. Скликати 40 позачергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого скликання 18 вересня 2018 року о 14 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.
  2. На розгляд  40  позачергової  сесії винести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного 40 позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Готує : сільський голова – Сущик В.С.

2.2. Про внесення змін до ставок земельного податку на території Вишнівської сільської ради

Доповідає: сільський голова – Сущик В.С.

2.3. Про внесення змін до рішення від 17 липня 2018 року «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування Вишнівської амбулаторії групової практики в с. Вишнів вул.. Незалежності 80 б Любомльського району Волинської області».

Доповідає: сільський голова – Сущик В.С.

2.4. Про завтердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для містобудівних потреб.

Доповідає: сільський голова - Сущик В.С.

На  сесію  сільської  ради  запросити  керівників  установ, організацій, підприємств.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                      В.С. СУЩИК