Інформаційно-роз'яснювальна кампанія для суб'єктів господарювання 23 жовтня 2018 року об 11 год . 00 хв. в кабінеті бібліотеки (приміщення ДНЗ с. Вишнів)

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

23 жовтня 2018 року об 11 год. 00 хв. в кабінеті бібліотеки ( на 2 поверсі в приміщенні ДНЗ) вул. Незалежності, 84, с. Вишнів, відбудеться інформаційна кампанія серед суб’єктів господарювання щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків у разі використання праці без оформлення трудових договорів .

Велике прохання прибути на захід всім керівникам підприємств, установ та організацій, які зареєстровані на території об’єднаної територіальної громади та здійснюють господарську діяльність, або їх представникам, з метою уникнення подальших непорозумінь.

Організатором інформаційної кампанії є:

Відділ з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності Вишнівської сільської ради.

В разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном 03377 32-3-77