30 жовтня 2018 року о 09 год. 00 хв. у каб. бібліотеки (приміщення ДНЗ с. Вишнів), відбудеться 3 засідання Координаційної ради.

30 жовтня 2018 року о 09 год. 00 хв. у каб. бібліотеки (приміщення ДНЗ с. Вишнів), відбудеться засідання Координаційної ради з організації громадського бюджету.
           На порядку денному розглядатиметься питання затвердження проектних заявок та допущення їх до участі в голосуванні.
           Додатково нагадуємо, ознайомитися з поданими проектними заявками можна на сайті Вишнівської сільської ради в розділі "Бюджет Участі". Голосування розпочнеться з 01 листопада 2018 року і триватиме по 15 листопада 2018 року. Пунктами для голосування є: Римачівський, Олеський, Радехівський, Штунський, Ладинський старостинський округ (адміністративні будівлі), Вишнівська сільська рада, заклади освіти ОТГ(школи та ДНЗ). Для того, щоб проголосувати при собі необхідно мати паспорт.
Пам'ятайте: Ваш голос є важливим. Перед голосуванням необхідно врахувати надважливий критерій: чи буде він корисним для громади?