Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Аналіз регуляторного впливу Проекту Рішення Вишнівської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Вишнівської сільської ради»

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг повідомляємо, що 11.01.2019 року в мережі Інтернет на офіційному Веб-сайті Вишнівської сільської ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вишнівської сільської ради «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг» Вишнівської сільської ради.

 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються до «11» лютого 2019 року до виконавчого комітету Вишнівської сільської ради у письмовому або в електронному вигляді за адресами: 44351, с. Вишнів, вул. Незалежності, 80 а; vyshniv.lbm@gmail.com, тел.(03377) 3-23-42.« повернутися до списку оголошень