Щодо надання цінових пропозицій

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З метою належної організації харчування дітей дошкільних та загальноосвітніх навчальних  закладів і  закупівлі продуктів харчування  Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів освіти Вишнівської сільської ради  просить надавати свої цінові пропозиції для визначення постачальників таких основних  видів продуктів:
-м'ясо, ковбаси; м'ясо птиці; риба; молоко; сметана; масло; сир твердий; сир кисломолочний;  олія; борошно; крупи; макарони; цукор; печиво; сухарі; хлібобулочні вироби; кавовий напій; чай; томат; спеції; сіль; дріжджі; сік; сухофрукти; крохмаль; повидло; яйце; картопля; овочі; фрукти

Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу Вишнівської сільської ради vyshniv.lbm@gmail.com  з поміткою: пропозиції продуктів харчування <назва організації> для Централізованої бухгалтерії по обслуговуванню закладів освіти Вишнівської сільської ради, загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам .

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 0664870215.