Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 25.10.2019 14:53

Повна назва документа державного планування:
проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Радехів Вишнівської сільської ради.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вишнівська сільська рада

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану с. Радехів Вишнівської сільської ради  розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 25.10. 2019 року на сайті Вишнівської сільської ради та триватиме до 23.11. 2019 року.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проектом документу державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:  вул. Незалежності 80а, с. Вишнів, Любомльський район, Волинська область 44351 або за  тел.: 03377-32342.

Зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до: відділу з питань земельних та лісових ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради.

Відповідальна особа: начальник відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради А.І.Дитина (контактні дані: vyshniv.lbm@gmail.com; тел.: 03377-32342).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 23.11.2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.