Волинська область, Любомльський район

Повідомлення про оприлюднення проекту Генерального плану с. Римачі Любомльського району Волинської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 05.06.2020 10:18

1)      Генеральний план с. Римачі Любомльського району Волинської області розробляється з метою забезпечення планувальної організації та розвитку території населеного пункту, визначення організації, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації для ефективного використання відповідно до свого цільового призначення.

2)      Орган, що прийматиме розпорядження про затвердження Вишнівська сільська рада Любомльського району Волинської області.

Розробник генерального плану та СЕО – ТзОВ «НДПІ «КИЇВ-ПРОЕКТ»

3) Громадське обговорення генерального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудеться у формі надання письмових зауважень і пропозицій.

а) Дата початку та строки здійснення процедури:  з 06.05.2020 до 06.06.2020 р.;

б) способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій з 06.05.2020 до 06.06.2020 р, які повинні містити посилання на положення законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Подаються в письмовій формі. Після завершення терміну перегляду – пропозиції не розглядаються;

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: о 14:00 год., 06липня 2020 року, Волинська область, Любомльський район, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80а, Вишнівська сільська рада.

г) Ознайомитися з проектом Генерального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися за адресою: Волинська область, Любомльський район, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80а, Вишнівська сільська рада пн-пт. з 9:00 до 17:00 та на сайті: https://vyshniv-rada.gov.ua/.

ґ) Зауваження та пропозиції приймаються з 06.05.2020 до 06.06.2020 р.за адресою: Волинська область, Любомльський район, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80а, Вишнівська сільська рада або на поштову адресу: vyshniv.lbm@gmail.com  (у письмовій формі).

д) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП Вишнівська сільська рада: Дитина Анатолій Іванович тел. (033-77) 3-23-42.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проектів ДДП: не передбачено.