Вишнівська громада придбала автомобіль для амбулаторії сімейної медицини

Дата: 12.10.2020 16:37

Кілька днів тому новий медичний автомобіль, що отримала Вишнівська громада, пройшов державну реєстрацію. Його придбали для амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що будується у Вишневі. Кошти виділили з державного бюджету.

Службовий автомобіль «Renault Duster» був придбаний задля здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Нове авто значно полегшить та покращить роботу сімейних лікарів. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини. Лікарі зможуть за будь-яких обставин дістатися до пацієнтів та надати допомогу. При необхідності можливим буде транспортування хворих до медичного закладу.