Повідомлення про час та місце проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Вишнівської сільської територіальної громади

Дата: 15.11.2021 17:09

З метою забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених Робочою групою заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади повідомляємо, що 06.12.2021 року  11:00 год. в  залі засідань сільської ради за адресою: с.
Вишнів, вул. Незалежності, 80а  Ковельський район, Волинська область відбудеться стратегічна сесія з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Вишнівської територіальної громади.

Стратегічна сесія - обов’язковий публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади.

Порядок відбору учасників стратегічної сесії:

-відбір здійснюється відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування (у разі наявного або перспективного міжмуніципального співробітництва до робочої групи можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування сусідніх територіальних громад);

- серед учасників стратегічної сесії повинно бути не більш як третина членів робочої групи;

Стратегічна сесія відбудеться з дотриманням карантинних заходів відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-Cov-2» зі змінами.

Також буде забезпечено онлайн-трансляцію на веб-сайті  сільської ради з можливістю коментування користувачами веб-сайтів.

Відповідальна особа – Дитина А.І., начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки