Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 24.12.2021 16:00

1.      Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельних ділянок (кадастрові номери: 0723380800:03:001:0147, 0723380800:03:001:2236) у с. Римачі Ковельського району Волинської області.

2.      Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Вишнівська сільська рада, Ковельського району, Волинської області

3.      Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Вишнівської сільської ради: https://vyshniv-rada.gov.ua/ 09грудня 2021 року. Публікація заяви в газеті «Волинська газета» –18листопада 2021 року, в газеті «Наше життя» – 17листопада 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

громадські слухання відбудуться 31 січня 2021 року о 12 00 год. в приміщенні Вишнівської сільської ради за адресою: Волинська обл., Ковельський, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80 А..

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Вишнівська сільська рада. Адреса: 44351, Волинська обл., Ковельський, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80 А.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Вишнівська сільська рада. Адреса:

44351, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80 А. Електронна адреса – vyshniv.lbm@gmail.com.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Вишнівська сільська рада, Волинська обл., Ковельський, с. Вишнів, вул. Незалежності, буд. 80 А.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку села Римачі