Новини громади, України

25 Лютого, 2021 р., 17:24
З березня 2021 року, як і передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року №127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”, Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій – збільшено з 4888,83 до 5426,60 грн (на 11 відсотків) показник середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.
25 Лютого, 2021 р., 17:18
 Відповідно до ст. 57 Сімейного кодексу України, майном що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка є
25 Лютого, 2021 р., 17:10
У разі порушення відповідних правил тримання собак та (або) у разі заподіяння тваринами негативних наслідків, їх власники можуть бути притягнуті до адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності.
25 Лютого, 2021 р., 17:01
Урядом прийнято постанову від 03.02.2021 року № 79 “ Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю ” затверджено Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги  особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю .