З Міжнародним Днем інваліда!

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ІНВАЛІДІВ!

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Тому цей День – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, які потребують захисту та підтримки у наш непростий час. Інваліди – не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє.  Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичимо міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших, справа

З повагою та найкращими

побажаннями Ваш сільський голова