24 жовтня 2018 року відбулось відкрите засідання координаційної ради

24 жовтня 2018 року відбулось відкрите засідання координаційної ради на якому були присутні представники громадськості та ЗМІ. Відкрив засідання заступник сільського голови – начальник гуманітарного відділу Василь Іванович Стрільчук. Громадський бюджет (бюджет участі) - спосіб визначення видатків частини бюджету громади з допомогою прямого волевиявлення громадян. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету/бюджету участі об’єднаної територіальної громади, може подати будь-який громадянин України, який досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України. Надіємось, що громадяни, які братимуть участь в розподілі бюджету громади, свідомо та зважено прийматимуть рішення - зазначив Василь Стрільчук та передав слово заступнику голови координаційної ради Дмитру Федчишину.

Засідання розпочато з презентації про Вишнівську об’єднану територіальну громаду. Після презентації заступник голови координаційної ради представив новий склад ради, до якої ввійшли представники громадськості: Віктор Миколайович Козел, Микола Степанович Коцура, Олександр Володимирович Положевець, Дмитро Вікторович Удальцов. Учасників ознайомлено з Положенням про громадський бюджет, порядком денним засідання ради. В період засідання рада затвердила: бланк аналізу проекту, місця голосування(враховуючи пропозицію Валерія Васильчука та Анни Карась щодо доповнення пунктів голосування закладами освіти та ДНЗ), бланки для голосування.

З протоколом координаційної ради можна ознайомитись на сайті Вишнівської сільської ради в розділі «Бюджет участі», або перейти за посиланням https://vyshniv-rada.gov.ua/protokoli-koordinacijnoi-radi-1539895802/