Визначено проекти за які Ви можете проголосувати!

30 жовтня 2018 року відбулось 3 засідання Координаційної ради на якому було обговорено питання допущення проектів до голосування. Детальніше із засіданням, а також з проектними заявками можна ознайомитись на сайті Вишнівської сільської ради https://vyshniv-rada.gov.ua, в розділі «Бюджет участі»

Проекти, які допущені до голосування:

Облаштування футбольного поля в с. Вишнів №2/В-2018, автор – Міщук Тетяна   Володимирівна

Здоровим бути модно №3/Р-2018, автор – Бручко Петро Євгенійович

Створення сучасної дитячої зони відпочинку №4/Б-2018, автор – Рибачук Ганна     Федорівна

Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства №5/Р-2018, автор – Богомаз Інна   Станіславівна

Чудеса з бабусиної скрині №6/Р-2018, автор – Мартинець Валентина Миколаївна

Облаштування спортивно-ігрового простору для відпочинку на території сільського   клубу  №7/К-2018, автор – Дідух Інна Василівна

Оцифровування літератури – крок до інтеграції у світовий інформаційний простір №8/     Р-2018, автор – Лойко Аліна Валеріївна

Звукова книга – початок впровадження інноваційних технологій у бібліотеку №9/О-2018,   автор – Марчук Лариса Степанівна

Інструкція з голосування

Голосування стартує з 01 листопада 2018 по 15 листопада 2018 включно

Пункти голосування розміщенні в адмінприміщеннях старостинських округів та закладах освіти (школи та дошкільні заклади) Вишнівської ОТГ

Громадський бюджет або бюджет участі – спосіб визначення видатків частини бюджету громади з допомогою прямого волевиявлення громадян.

Проект за який Ви можете проголосувати - описана ідея, реалізація якої може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету Вишнівської ОТГ та інших джерел фінансування.

Проекти поділяються на:

малі (від 10000 до 50000 тис.грн.)

великі (від 50000 до 120000 тис.грн)

До голосування допускаються громадяни України, які належать до територіальної громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України, можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування один серед малих проектів та один серед великих проектів.

У пунктах голосування можна отримати бланки для голосування, а також ознайомитися з переліком та описом проектів, що беруть участь у голосуванні (інформація про проекти також доступна на сайті Вишнівської ОТГ в розділі Бюджет участі)

ВАШ ГОЛОС ВАЖЛИВИЙ ДЛЯ НАС!!!