Відбулось навчання з написання проектів на місцеві конкурси

02 жовтня 2018 року відбулось навчання з написання проектів на конкурс місцевих ініціатив та громадський бюджет участі, останній запроваджується вперше на території Вишнівської об’єднаної територіальної громади. Учасниками заходу були: представники комунальних установ, громадських організацій, місцеві жителі, кожен з яких мав змогу представити свою ідею та обговорити важливі нюанси на які необхідно звернути увагу. Лектори заходу Федчишин Дмитро та Богуш Ірина підсумовуючи зауважили, що на заході прозвучали мега-ідеї від учасників, котрі варті уваги та успішної реалізації.

Нагадуємо про старт конкурсів:

• Місцеві ініціативи «Успіх кожного»  з 18 вересня 2018 року по 12 жовтня 2018 року. Загальний обсяг фінансових ресурсів – 50 000 грн., співфінансування не менше 10%.
  • Громадський бюджет(бюджет участі) з 01 жовтня 2018 року по 20 жовтня 2018 року. Мінімальна величина співфінансування – 5%.

Скористайтесь можливістю реалізувати свою ідею.