Волинська область, Любомльський район

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

08 Травня, 2020 р., 16:12
8 травня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
05 Травня, 2020 р., 15:30
5 травня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
27 Квітня, 2020 р., 15:26
27 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
23 Квітня, 2020 р., 09:38
23 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
17 Квітня, 2020 р., 12:14
17 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
10 Квітня, 2020 р., 14:46
10 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
06 Квітня, 2020 р., 15:44
6 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
01 Квітня, 2020 р., 15:12
1 квітня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
30 Березня, 2020 р., 19:26
30 березня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.
11 Березня, 2020 р., 16:50
11 березня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Вишнівської сільської ради.