Волинська область, Любомльський район

Інформація про коронавірус COVID-19

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

22 Травня, 2020 р., 16:39
З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Асоціацією міст України підготовлено ряд рекомендацій стосовно проведення профілактичних і протиепідемічних, у тому числі дезінфекційних та інших заходів на належному рівні в громадах-членах АМУ.
22 Травня, 2020 р., 13:36
В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).
07 Травня, 2020 р., 12:34
Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.
08 Квітня, 2020 р., 10:28
Правильне використання медичних масок забезпечує ефективність захисту.
08 Квітня, 2020 р., 10:04
Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.
06 Квітня, 2020 р., 10:03
На виконання Доручення Прем’єр – міністра України Шмигаля Д.А. від 02.04.2020 року № 14221/0/1-20, 5 квітня 2020 року, було проведено санітарну обробку території Вишнівської громади.