Інформація про коронавірус COVID-19

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

08 Лютого, 2022 р., 15:35
У Дія не підтягується COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою? Натомість зменшився термін дії сертифіката про два попередні щеплення? Що робити?
08 Лютого, 2022 р., 14:43
Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін на брифінгу щодо ситуації із поширенням COVID-19 розповів про особливості тестування на коронавірус, терміни самоізоляції та підстави для її завершення.
07 Лютого, 2022 р., 15:48
З 7 лютого отримати 1000 грн в рамках програми єПідтримка зможуть підлітки від 14 років, які отримали дві дози щеплення проти COVID-19. Гроші можна буде витратити на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому/спортивному дитячому таборі, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя. Відповідну постанову Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 2 лютого.
07 Лютого, 2022 р., 15:42
Вакцинація підлітків від COVID-19 захищає їх від важких наслідків коронавірусної хвороби. Про це наголосив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
07 Лютого, 2022 р., 15:35
Вакцини від COVID-19, які наразі використовуються в Україні, пройшли всі етапи клінічних досліджень, а відповідно є безпечними та ефективними. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
07 Лютого, 2022 р., 15:29
Кабінет Міністрів України ухвалив Національний план вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 на 2022 рік. Відповідний проєкт розпорядження прийняли під час засідання Уряду 2 лютого.
26 Листопада, 2021 р., 09:17
В Центрі масової вакцинації населення, що знаходиться в м. Люболь, вул. Української Армії, 2 та в пунктах щеплень Любомльської, Головненської, Олеської та Забузької амбулаторій наявні вакцини:
04 Листопада, 2021 р., 22:24
6 та 7 листопада з 9:00 до 15:00 в Центрі ПМД Любомльської міської ради будуть працювати 4 кабінети щеплень:
01 Жовтня, 2021 р., 09:57
Усі вакцини, схвалені ВООЗ для екстреного застосування, захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.
14 Вересня, 2021 р., 22:24
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.