Любомльське бюро правової допомоги

28 Квітня, 2022 р., 11:39
Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді. Серед них:
07 Грудня, 2021 р., 12:15
Про роль права в житті людини з нагоди Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги.
22 Червня, 2021 р., 12:09
25 червня 2021 року з 9.00 до 11:00 год. в приміщенні Вишнівської сільської ради, що знаходиться за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а буде працювати консультативний пункт.
21 Січня, 2021 р., 09:32
В Україні триває земельна реформа. У землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок сільськогосподарського призначення виникає багато запитань. Тому система БПД розяснює основні питання, які виникають у сфері земельних відносин.
16 Січня, 2021 р., 09:22
«Ви влаштувались на роботу і вас запевняють, що все офіційно та сплачується за вас єдиний соціальний внесок. А чи насправді це так?»
10 Листопада, 2020 р., 17:00
Внаслідок збройної агресії Російської Федерації було зруйновано тисячі житлових будинків та квартир.
02 Липня, 2020 р., 12:47
1 липня 2015 року в Україні запрацювали місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це стало черговою сходинкою до розбудови системи безоплатної правової допомоги в країні. За ці п’ять років по правову допомогу звернулися понад 1,6 млн українців. Багато з них, вирішивши одну правову проблему, зверталися до фахівців системи БПД з іншим питанням. Загалом за цей час до місцевих центрів надійшло понад 2,3 млн звернень від клієнтів. Саме ці цифри свідчать про довіру українців до системи БПД.
09 Квітня, 2020 р., 16:49
У зв'язку з тим, що влада дозволила здебільшого працювати тільки аптекам, автозаправним станціям та продуктовим рітейлерам, очевидно, під удар потраплять підприємства розважальної і побутової сфери, туризму і логістики. Вони не можу використовувати орендну площу, а значить і не можу отримувати прибуток.
06 Квітня, 2020 р., 16:22
Що таке аліменти? Права та визначення Аліменти – це утримання, яке у визначених законом або договором випадках надається одним членом сім’ї іншому, якщо останній не має власних коштів для існування.
01 Квітня, 2020 р., 16:22
Продовжуємо говорити про правові аспекти роботи працівників закладів освіти в умовах карантину. Частина друга присвячена оплаті праці