Любомльське бюро правової допомоги

10 Листопада, 2020 р., 17:00
Внаслідок збройної агресії Російської Федерації було зруйновано тисячі житлових будинків та квартир.
02 Липня, 2020 р., 12:47
1 липня 2015 року в Україні запрацювали місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це стало черговою сходинкою до розбудови системи безоплатної правової допомоги в країні. За ці п’ять років по правову допомогу звернулися понад 1,6 млн українців. Багато з них, вирішивши одну правову проблему, зверталися до фахівців системи БПД з іншим питанням. Загалом за цей час до місцевих центрів надійшло понад 2,3 млн звернень від клієнтів. Саме ці цифри свідчать про довіру українців до системи БПД.
09 Квітня, 2020 р., 16:49
У зв'язку з тим, що влада дозволила здебільшого працювати тільки аптекам, автозаправним станціям та продуктовим рітейлерам, очевидно, під удар потраплять підприємства розважальної і побутової сфери, туризму і логістики. Вони не можу використовувати орендну площу, а значить і не можу отримувати прибуток.
06 Квітня, 2020 р., 16:22
Що таке аліменти? Права та визначення Аліменти – це утримання, яке у визначених законом або договором випадках надається одним членом сім’ї іншому, якщо останній не має власних коштів для існування.
01 Квітня, 2020 р., 16:22
Продовжуємо говорити про правові аспекти роботи працівників закладів освіти в умовах карантину. Частина друга присвячена оплаті праці
01 Квітня, 2020 р., 16:14
31 березня 2020 року Верховна Рада прийняла Закон України"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" (законопроект №2178-10). Законом з 1 липня 2021 року вводиться ринок землі в Україні.
23 Березня, 2020 р., 13:07
У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Любомльського бюро правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  переходить на надання правових послуг дистанційно.
17 Березня, 2020 р., 14:27
Із правової точки зору надійних засобів убезпечення себе від нападу чи самозахисту під час його здійснення немає. Однак ви можете вчинити ряд дій, які посприяють захисту вашого законного інтересу щодо притягнення винної у нападі особи до відповідальності та отримання відшкодування шкоди.