Волинська область, Любомльський район

14 Серпня, 2019 р., 12:36
Спеціаліста ІІ категорії відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради.
26 Липня, 2019 р., 10:07
Для здешевлення вартості польових робіт для особистих селянських господарств досягнута домовленість між департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВОГ ТРЕЙД РЕСУРС» про проведення відпуску дизельного пального на постійній основі за оптовими цінами (встановлюються щоденно на день реалізації) починаючи з партії 200 літрів. Купувати дизельне паливо можна на:
26 Липня, 2019 р., 10:00
Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області інформує про можливість отримання послуг  із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей, безпосередньо в населеному пункті  (старостинському окрузі) Вишнівської громади.
05 Липня, 2019 р., 11:55
Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок Вишнівської сільської ради об`єднаної територіальної громади!
21 Червня, 2019 р., 15:31
Сільський голова Віктор Сущик видав розпорядження від 21.06.2019 року № 87/01-03 «Про скликання 48 позачергової сесії сільської ради», яка відбудеться 27 червня  2019 року  об 11.00 год. в залі засідання сільської ради.