Волинська область, Любомльський район

26 Березня, 2020 р., 12:18
На виконання рішення засідання Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 року Вишнівська сільська рада терміново просить суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності забезпечити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв.метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.
18 Березня, 2020 р., 11:30
12 Березня, 2020 р., 16:51
Вишнівська сільська рада нагадує, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.