Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

Проекти від авторів ідей, за які ви можете проголосувати

Номер проекту: 2/В-2018

Назва проекту

«Облаштування футбольного поля в селі Вишнів»

Автор проекту

Міщук Тетяна Володимирівна

Короткий опис проекту

Розуміючи важливість спорту в нашому житті, кардинально важливим постало питання реконструкції футбольного стадіону, розміром 0,5 га, який знаходиться  на території с.Вишнів, поряд з Вишнівським НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ДНЗ». На жаль, на даний момент, стадіон перебуває у занедбаному стані, що унеможливлює проведення фізичних та футбольних тренувань. Такий стан стадіону робить його непридатним для проведення районних чемпіонатів та кубків по футболу. Капітальної реконструкції вимагають футбольні ворота, а через нерівномірність футбольного поля зростає травматизм гравців під час проведення футбольних матчів. Також відсутні лавочки для глядачів (трибун), що підвищує дискомфорт під час перегляду матчів, адже люди змушені стояти.

Бюджет проекту: 41.800 тис.грн.

 


Номер проекту: 3/Р-2018

Назва проекту

«Здоровим бути модно»

Автор проекту

Мартинець Валентина Миколаївна

Короткий опис проекту

 Головною метою проекту є підвищення рівня популяризації здорового способу життя серед сільського населення шляхом організації дозвілля через проведення занять танцювальної аеробіки. Танцювальна аеробіка сподобається різній віковій категорії, соціального статусу і професій, адже тренування проходить під ритм енергійної, танцювальної музики. Аеробіка допоможе впоратися із фізичними й емоційними стресами, зміцнити кісткову систему. Фільми для проведення занять з аеробіки є вже наявні, щодо інвентаря, учасники забезпечують себе самостійно, залишається лише придбати ноутбук, екран та проектор. І памятаємо, що у здоровому тілі – здоровий дух! ( проект буде реалізовано в с. Римачі, по вулиці Миру, 44).

Бюджет проекту: 28.000 тис.грн.

 


Номер проекту: 4/В-2018

Назва проекту

«Створення сучасної дитячої зони відпочинку»

Автор проекту

Рибачук Ганна Федорівна

Короткий опис проекту

Проект допоможе дітям віком від 1 до 18 років проводити своє дозвілля: виконувати фізичні вправи і бути здоровими (планується облаштувати дитячий майданчик спеціальним обладнанням в с. Бережці по вул. Володимирській, 18). Ми привернемо увагу громадян села на піклування про дозвілля дітей з користю для здоров’я. Громада повинна піклуватися про своїх дітей, про своє майбутнє; відчувати себе мешканцями сучасного села з  якісною інфраструктурою; жити в цікавому селі, зручному та комфортному, яке гармонійно поєднує в собі минуле і сьогодення, яке шанує традиції, втілює інновації та творчо формує своє майбутнє. Проект забезпечить всебічний та гармонійний розвиток кожного громадянина, заохочуючи його до духовності та кращих досягнень.

Бюджет проекту: 45.100 тис.грн.

 


Номер проекту: 7/К-2018

Назва проекту

«Облаштування спортивно-ігрового простору для відпочинку на території сільського клубу»

Автор проекту

Дідух Інна Василівна

Короткий опис проекту

Так, як у селах Коцюри і Бабаці, окрім СБК, інших об’єктів соціально-освітньої інфраструктури немає, а кількість молодих сімей та народжуваність дітей постійно збільшується, постало питання про створення сучасних умов дозвілля та відпочинку громади на дитячому майданчику, який було встановлено нещодавно. Створивши чудовий простір ( прокладання бруківки у патріотичному стилі та озеленення декоративними туями території майданчика) для жителів сіл ми зможемо й подбати про здоров’я молодого покоління, допомогти їм зорієнтуватись на правильні життєві цінності.

Бюджет проекту: 68.500 тис.грн.

 


Номер проекту: 6/Р-2018

Назва проекту

«Чудеса з бабусиної скрині»

Автор проекту

Мартинець Валентина Миколаївна

Короткий опис проекту

Декоративно - ужиткове мистецтво своїм корінням сягає глибокої давнини. У бабусиних скринях можна знайти дуже багато витворів української національності. Для того, щоб не забувалися різні види рукоділля потрібно залучати учнів до творчості та відновлювати старовинні вироби. Для наочного показу малюнків та фото на заняттях можна застосовувати планшет, ноутбук або принтер  і важливим доповненням до занять є музичний супровід. Для того, щоб залучити учнів до творчості керівник гуртка повинен сам володіти творчим потенціалом та мати відповідні інструменти та матеріали ( тканини, гачки, випалювач по дереву, ножиці, рамки, міні  ткацький станок та ін.). Проект не тільки популяризуватиме стародавні традиції, але й активізує та згуртує дітей. При його реалізації будуть проводитись додатково й майстер-класи на території ОТГ. Проект реалізовуватиметься в с.Римачі, вулиця Миру, 44

Бюджет: 22.400 тис.грн.

 


Номер проекту: 8/Р-2018

Назва проекту

«Оцифровування літератури - крок до інтеграції у світовий інформаційний простір»

Автор проекту

Лойко Аліна Валеріївна

Короткий опис проекту

Оцифровування інформації відкриває абсолютно нові можливості поширення матеріалів. Бібліотеки можуть дати  он-лайн доступ до своїх оцифрованих фондів, що дасть можливість заохотити більшу кількість населення до отримання потрібної інформації. Метою проекту є продовження національної європейської політики щодо збереження культурної спадщини; покращення зручності користування літературою шляхом переведення друкованих видань у цифрові. Результатами проекту зможуть користуватись жителі с.Радехів, а в майбутньому є можливість обміну між бібліотеками Вишнівської ОТГ, що розповсюдить результати проекту на все населення громади.

Бюджет проекту: 26.329 тис.грн.

 


Номер проекту: 5/Р-2018

Назва проекту

«Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства»

Автор проекту

Богомаз Інна Станіславівна

Короткий опис проекту

У ДНЗ с.Бережці виховується на даний момент 38 дітей. Майданчик поблизу дитячого садочка, через вікові зміни, досягнув аварійного стану; його елементи місцями дуже прогнили і тепер становить небезпеку для дітей. Метою проекту є створення дружнього середовища для вихованців Бережецького ДНЗ та дітей, які проживають поблизу садочка у с.Римачі шляхом облаштування ігрової зони. Реалізація проекту дозволить підвищити рівень безпеки вихованців ДНЗ. Зросте якість роботи персоналу дитячого садочка, престижність населених пунктів.

Бюджет: 47.329 тис.грн

 


Номер проекту: 9/О-2018

Назва проекту

«Звукова книга - початок впровадження інноваційних технологій у бібліотеку»

Автор проекту

Марчук Лариса Степанівна

Короткий опис проекту

Звукова книга – позитивне явище, що сприяє популяризації книги, дозволяє заповнити вільний час, подолати апатичність читача та брак часу, урізноманітнює способи сприйняття книги, робить мобільною та дозволяє розвивати навички аудіального сприйняття інформації. Реалізація проекту створить комфортні умови користування бібліотекою для людей з вадами зору; збільшить рівень доступності видань; створить платформу для впровадження інноваційних технологій у бібліотечну справу. Результатами проекту зможуть користуватися жителі с. Олеськ та прилеглих сіл, а згодом – користувачі усіх бібліотек ОТГ.

Бюджет проекту: 26.352 тис.грн.

 


Номер проекту: 1/В-2018

Назва проекту

«Громадське медіа»

Автор проекту

Константінов Юрій Олексійович

Короткий опис проекту

Хоча ми з вами і живемо в 21 столітті, і в так званому, столітті інформаційних технологій, але далеко не всі жителі нашої ОТГ мають можливість черпати інформацію з доступних джерел і в більшості отримують інформацію з чуток та пліток, що викликає недовіру і формує негативний імідж до адмінресурсу громади. Вважаю, що випуск газети прийде на допомогу, як мешканцям громади, так і керівництву. Газета дасть можливість своєчасно надавати інформацію про заплановані заходи роботи, оголошення та звітувати про вже виконану роботу. Жителям громади буде зручно звертатися до керівництва з пропозиціями та розповісти про проблеми, які їх турбують. Планується облаштувати робоче місце журналіста (попередньо провівши конкурс),визначити заробітну плату та тираж майбутньої газети.

Бюджет проекту: 50.000 тис.грн.

 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь