Визначений переможець "Бюджету участі"!

З 01 по 15 листопада на території Вишнівської ОТГ відбулось голосування за проекти, які були подані до "Бюджету участі". Мешканці громади, за допомогою прямого волевиявлення, мали змогу віддати свій голос за той чи інший проект, який, на їхню думку, є найбільш актуальним та затребуваним. Висловлюємо подяку усім авторам поданих проектів - ініціативним та креативним жителям, яким небайдужий розвиток нашої громади. Координаційна рада з організації та впровадження "Бюджету участі" підрахувала голоси, та рада повідомити, що переможцем "Бюджету участі" 2018 стає проект "Дитячий майданчик - місце щасливого дитинства", автором якого є Богомаз Інна Станіславівна. Прийміть найщиріші вітання! Нехай набутий досвід послугує міцним фундаментом для реалізації схожих проектів в майбутньому! Успіхів та натхнення Вам! Дякуємо за участь!

Номер проекту: 5/Р-2018

Назва проекту

«Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства»

Автор проекту

Богомаз Інна Станіславівна

Короткий опис проекту

У ДНЗ с.Бережці виховується на даний момент 38 дітей. Майданчик поблизу дитячого садочка, через вікові зміни, досягнув аварійного стану; його елементи місцями дуже прогнили і тепер становить небезпеку для дітей. Метою проекту є створення дружнього середовища для вихованців Бережецького ДНЗ та дітей, які проживають поблизу садочка у с.Римачі шляхом облаштування ігрової зони. Реалізація проекту дозволить підвищити рівень безпеки вихованців ДНЗ. Зросте якість роботи персоналу дитячого садочка, престижність населених пунктів.

Бюджет: 47.329 тис.грн