ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) організовується з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13 жовтня 2017 року №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» відбудеться пробне ЗНО:
24 березня 2018 року – з української мови і літератури;
31 березня 2018 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.