Центр пробації

08 Квітня, 2019 р., 11:10
Відповідно до графіку роботи дистанційного пункту консультування головним спеціалістом відділу «Любомльське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Сидняк був проведений прийом громадян у Любомльському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області.
08 Квітня, 2019 р., 11:08
Традиційно, із настанням весни працівники Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області  спільно з працівниками «Любомльського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовують акції з прибирання навколишньої  території. Спільними зусилля було очищено територію від  опалого листя, сміття та бруду, які назбиралися за зиму.
07 Березня, 2019 р., 09:47
Таке явище як Інтернет залежність в останні роки набуває все більшого розмаху. Особливо небезпечною вона є для дітей, підлітків та осіб молодіжного віку.
05 Лютого, 2019 р., 11:23