«Мій любий краю»

Дата: 18.02.2018 08:41

17 лютого у приміщенні Вишнівської сільської бібліотеки відбувся конкурс читців «Мій любий краю» – літературно-мистецький захід, присвя­чений 147-й річниці з дня народження відомої української поетеси Лесі Українки, органі­зований Комунальним закладом «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту».

На конкурс прибуло 18 учасників, котрі представляли бібліотеки, клуби, сільські будинки культури Вишнівського ОТГ та змага­лися у трьох вікових категоріях. Журі у складі директора КЗ «Центр КМЕВС» Вишнівської сільської ради  - Ірини Валеріївни Зінчук, першого заступника сільського голови Вишнівської сільської ради - Галини Карпівни Федончук, головного режисера Любомльського районного будинку культури – Тетяни Григорівни Зінчук, начальника гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради – Василя  Івановича Стрільчука, вчителя української мови та літератури  Вишнівського навчально–виховного комплексу -  Лідії Адамівни Скрипіцької.

Високу виконавську майс­тер­­ність, дикцію, вміння само­виразитись продемонстрували чи не усі, без винятку, конкур­санти. За підсумками журі переможцем у першій віковій категорії (до 12 років) стала Федюшина Діана, яка представляла Римачівський сільський клуб; ІІ місце – Дзеник Дарина, представниця Радехівського сільського будинку культури, ІІІ місце – Головенко Світлана, Вишнівська сільська бібліотека..У другій віковій категорії (до 18 років) призерами стали: І місце – Сахарук  Юлія, сільський будинок культури с.Вишнів також І місце зайняла Дячишина Каріна, Радехівський сільський будинок культури; ІІ – Шигидін Ангеліна, клуб  с.Висоцьк, ІІІ – Рябчук Юлія, Олеська  сільська бібліотека. Усі переможці були нагород­жені грамотами, а також книгами. Всі учасники конкурсу отримали подяки та сувеніри.