Відкритий Кубок Вишнівської ОТГ з міні-футболу серед школярів

17 лютого в приміщенні спортивного залу Волинської митниці ДФС пройшов Відкритий Кубок Вишнівської ОТГ з міні-футболу серед школярів.

Захід проводився з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи  в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, підвищення спортивної майстерності гравців, виявлення здібних футболістів, популяризації і пропаганди здорового способу життя.

Позмагатись прибуло чотири команди: з Вишнівської ОТГ, с. Згорани, Шацької ОТГ та Зимненської ОТГ.

Змагання проводилисья згідно існуючих правил гри з фут-залу, за круговою системою. Гра складалася з двох таймів, тривалість кожного 10хв. та перервою  до 5хв.

В напруженому поєдинку Кубок виборола команда Вишнівської громади, ІІ місце зайняла команда Зимненської громади, ІІІ місце – Шацька ОТГ та ІV місце – с.Згорани.

Судді спостерігали не лише за грою, а й за майстерністю самих гравців, тому і серед них обрали кращих: «Кращий воротар» у команді Вишнівської ОТГ, «Кращий захисник» - Зимненської ОТГ та «Кращий бомбардир» - теж Вишнівська громада.

Команди та кращі гравці були нагороджені Кубком, грамотами та цінними призами.