Школа молодого педагога вчителів початкових класів

Дата: 19.03.2018 09:31

У Радехівській школі 16 березня працювала "Школа молодого педагога вчителів початкових класів". Вчитель Мирослава Пилипчук, яка працює в школі перший рік, провела відкритий урок трудового навчання у 3 класі на тему "Бісероплетіння. Виготовлення виробів з бісеру на дротяній основі". Діти були захоплені виготовленням гілочок для дерева "Дружби"технікою петельного плетіння. Урок пройшов динамічно, був насичений різноманітними методичними прийомами, цікавою інформацією. Присутні на уроці молоді педагоги та керівник " Школи молодого педагога" Гнатів Л. П. гарно оцінили підготовку вчителя до уроку та практичну діяльність дітей. Учні отримали нові знання та позитивні враження, виявили творчий підхід до виконання практичної роботи, результатом якої було колективне виготовлення дерева "Дружби".

Ольга Ярмолюк