ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВПРОВАДЖУЄ РЕГІОНАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ «ВЛАСНИЙ ДІМ»

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Шановні жителі! З метою покращення житлово-побутових умов сільського населення нашої громади, сільська рада впроваджує в дію Обласну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім". Головним розпорядником виділених коштів є Вишнівська сільська рада, виконавцем - Волинський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Програма опублікована на сайті сільської ради в розділі оголошення або з якою можна ознайомитись безпосередньо в самій сільській раді.

Заяви вже приймаються.

За детальною інформацією звертайтеся до головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності - Федчишина Дмитра Сергійовича (03377) 32-3-77.