Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

У Вишнівській ОТГ пройшов територіальний конкурс української сучасної пісні "Срібні дзвіночки"

У світі народжуються і живуть люди з різними уподобаннями, характерами, темпераментами… Та, думаю, що немає жодної людини, яка би не захоплювалася музикою.

Бог наділяє людину різними талантами,  вміннями, проте музика лунає у серці майже кожної людини.

Незбагненна влада музики над людиною. Вона примушує радіти й плакати, може допомогти пережити горе, зняти душевний стрес, вилікувати сердечні рани. А коли ти чуєш дитячий спів, тоненьким щирим голосочком, то серце завмира. Тоді всі проблеми забуваються і ти зачарований та втішений тим, що ці світлі дитячі душі заповненні добром і любов’ю, які так чутно у їх голосах.

18 січня у Вишнівському НВК пройшов територіальний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки», де зібралися навіть не срібні, а золоті голоси кожної школи Вишнівської ОТГ. Усі 9 учасників - діти надзвичайно талановиті та дзвінкоголосі.

Конкурс проходив у трьох номінаціях, в яких журі визначило переможців. У молодшій віковій категорії - Романюк Уляна «Бувають хмаринки» (Радехівська ЗОШ І-ІІІ ст.), середній – Кривошей Єлизавета «Пташечка» (Римачівський НВК), у старшій війковій категорії – Сахарук Юлія «Хто як не ти?» (Вишнівський НВК).

Щиро дякуємо дітям за участь та гарне виконання, а також педагогам, які знаходять, розвивають та підтримують маленькі таланти.« повернутися до списку новин