Громадське обговорення конкурсних робіт зі створення ескізу герба та прапора територіальної громади Вишнів

Дата: 12.09.2017 10:30

За підсумками проведення першого етапу конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Вишнів до Виконавчого комітету Вишнівської сільської ради надійшло дві роботи на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора Вишнів.

Варто нагадати, що перед учасниками конкурсу ставилося завдання намалювати герб та прапор територіальної громади Вишнів, які будуть відповідати наступним вимогам і критеріям:

Герб територіальної громади

Ескіз герба територіальної громади Вишнева повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні теки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати село Вишнів серед інших населених пунктів.

Прапор територіальної громади

Ескіз прапора територіальної громади Вишнева повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком села, району чи області, розкриття змісту назви поселення, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

Відтак, на громадське обговорення подаються наступні роботи:

Варіант 1  - Хамежук Іван Іванович

Варіант 2 – Зосимчук Богдан Володимирович

Герб

Щит розділений на три частини: по краях зелена, по середині жовта у кольорах прапора району. Зелений символізує багатсвто, сільськогосподарський нахил громади, жовтий благородство праці. Божу благодать.

На щитові посередині зображено башту,  як символ прикордонної території, з відкритою брамою, що символізує відкритість громади і її роль, як ворота України на заході.

Знизу щитові зображено три хвилі синього кольору як символ р. Зх. Буг, що омиває територію громади.

У відкритій брамі зображено шість квіток вишні навколо однієї, що символізує сільські ради, об’єднані навколо с. Вишнів.

Прапор

Полтнище прапора поділено на дві частини: верхня жовта, нижня зелена у кольорах герба.

З правого боку синій клин, що символізує річку.

У клинові зображено шість квіток вишні навколо однієї, що символізує кількість сільських рад, обєднаних навколо Вишнівської сільської ради.

Тим часом пропонуємо Вам визначитися зі своїми глядацькими симпатіями та взяти участь в наступному опитуванні:

Який ескіз герба та прапора с. Вишнів Вам найбільше подобається?

Варіант -1, автор -  Хамежук Іван Іванович

Варіант - 2, автор - Зосимчук Богдан Володимирович

Проголосувати Ви зможете в меню зліва, або подавайте свої пропозиції щодо свого кандидата в переможці письмово за адресою  с. Вишнів, вулиця Незалежнсті, 84  Любомльського району, Волинської області – Вишнівська сілська рада