Призов громадян на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року

Дата: 06.03.2018 10:55

На підставі Закону України "Про військовий обов’язок i військову службу ", Указу Президента України № 33/2018 від 15 лютого 2018 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році», Постанови КМУ №352 від 21.03.2002 р. «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом».

НАКАЗУЮ:

У квітні-травні 2018 року провести призов громадян на строкову військову службу. Явці на призовну дільницю Любомльського району для призову на строкову вiйськову службу пiдлягають усi громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, якi народились у 1991-1999 роках, у яких закінчилось право на відстрочку   від призову, або не призвані раніше на строкову вiйськову службу за різних  обставин. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вулиця Незалежності, 45, місто Любомль у встановлений час з доку­­ментами, що зазначені в повістках. Громадяни, якi не отримали особистих повiсток для призову на строкову вiйськову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат до 30 березня 2018 року з 9.00 до 18.00 год. та мати при   собi  документи, якi засвiдчують особу ( паспорт, посвідчення про приписку до призовної дільниці). Міському голові (через житлово-експлуатаційні організації, домовласників, керівників підприємств, установ, організацій м. Любомль), селищному голові, сільським головам забезпечити оповіщення та прибуття громадян, які підлягають призову в Любомльський об’єднаний районний військовий комісаріат за адресою: вулиця Незалежності, 45, місто Любомль згідно розпорядження військового комісара Любомльського ОРВК. Про результати роботи зі складанням актів оповіщення доповісти військовому комісару до 20 березня 2018 року. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову вiйськову службу i тимчасово перебувають на території Любомльського району, зобов’язанi негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитися в районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії. На підставі Закону України " Про військовий обов’язок i вiйськову службу" керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів не залежно від форм власності, відкликати громадян призовного віку з відряджень та забезпечити своєчасне їх прибуття на призовну дільницю. Громадяни, якi ухиляються вiд призову i не з’являються за повісткою до районного військового комісаріату, несуть вiдповiдальнiсть згідно з законодавством. Контроль за виконанням наказу покласти на ТВО заступника військового комісара-начальника відділення комплектування капітана Л.І.Головенко. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату, повідомити населення через засоби масової інформації.

Військовий комісар  Любомльського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Роман ГУЗЬ