Дата: 21.02.2018 12:41

Здоровий спосіб життя робить наше життя цікавим та щасливим, незважаючи на виникаючі труднощі, без яких наше життя неможливе.

В лютому 2018 року на території Вишнівської об’єднаної територіальної громади стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Акція проводиться щороку з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. Головною метою акції є підвищення усвідомленості та інформування населення міста щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я,  формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Основними завданнями Акції є:

• виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

• обстеження вулиць   міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

• здійснення інформаційно-просвітницької роботи щодо  відповідального ставлення   до свого здоров’я шляхом розповсюдження листівок, плакатів, буклетів, проведення консультацій;

• розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Пропонуємо всім бажаючим долучитись до вищезазначеної Акції та не залишатись байдужими до власного здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Телефон для повідомлень про виявлення порушень або для довідок 03377 3-23-42

Інформацію про Акцію можна переглянути на нашому сайті за посиланням "Відповідальність починається з мене"