Знову перемога, кубок, медалі

18 березня 2018 року обласний Центр туризму, спорту та екскурсій на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м.Ківерці організували для школярів змагання зв'язок у програмі відкритого Кубку Волинської області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на дистанції ІІ класу.

Команда учнів Штунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у складі Муравця Олександра, Короля Павла, Ляшука Юрія, Булавчук Тетяни, Сахалюк Аліни та Муравець Софії захищали честь Вишнівської ОТГ.

Усього в  змаганнях брали участь 13 команд. Вихованці нашої школи впоралися із завданнями і не залишилися без нагород. Завдяки спритності, згуртованості та наполегливості вони здобули почесне ІІ місце, отримали кубок, грамоти, медалі.

Діти із задоволенням беруть участь у подібних заходах. Високий рівень підготовки, знання та вміння отримують вони від свого наставника, вчителя фізичного виховання Оліщука Юрія Миколайовича.

Тож вітаємо із перемогою та бажаємо подальших звершень у майбутніх змаганнях!