Чергова сесія

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

7.03.2018                                                                                                №43

Про скликання 32 чергової сесії

сьомого скликання сільської ради

Вишнівської сільської ради 2018 року.

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

Скликати 32 чергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 20 березня 2018 року о 12 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.

На розгляд  31 чергової  сесії винести наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного 32 чергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Інформує: Сущик В.С.- сільський голова

2. Про внесення змін до сільського бюджету.

Інформує: Ющук Л.В- начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Вишнівської сільської ради.

3.Про виділення матеріальної допомоги з сільського бюджету.

Інформує: Булавчук Л.Я.- голова постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради.

4.Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Буг» Вишнівської сільської ради.

Інформує: Сущик В.С.- сільський голова

5. Про внесення змін до рішення сесії Вишнівської сільської ради №25/2017-20 від 19.10.2017р.«Про склад тендерного комітету з організації та проведення закупівель виконавчого комітету Вишнівської сільської ради».

Інформує: Федчишин Д.С.- головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності.

6. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №21/2017-45 від 30.06.2017 р.  «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Вишнівської сільської ради»

7 Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування цеху по переробці плодово-овочевої та ягідної продукції в с.Вишнів Любомльського району Волинської області».

Інформує:Дитина А.І.- начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради.

8.Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування магазину в с.Вишнів по вул..Володимирська,112 Любомльського району Волинської області», «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування мийки автомобілів в с.Вишнів по вул.. Володимирська,102 Любомльського району Волинської області», «Детальний план території земельної ділянки для ведення підприємницької діяльності в с.Вишнів по вул..Київська,43 та вул..Київська,45 Любомльського району Волинської області».

9.Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування магазину в с.Олеськ вул.. Л.Українки,44 Любомльського району Волинської області»

10. Про визначення земельних ділянок , які будуть виставлені на  земельні торги.

11. Земельні питання.

Сільський голова                                                                В.С.Сущик