Вишнівська територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

УВАГА!!! Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба, прапора та гімну) Вишнівської територіальної громади

Дата: 02.08.2017 15:33
Кількість переглядів: 855

Фото без опису

 


Виконавчим комітетом Вишнівської сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Вишнівської територіальної громади.
      Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Вишнівської територіальної громади для його остаточного затвердження сільською радою.
      Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 02.08.2017 по 31.08.2017;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 01.09.2017 по 07.09.2017;
3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 11.09.2017 по 22.09.2017;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 25.09.2017;
5 етап – затвердження Вишнівською сільською радою офіційної символіки територіальної громади 26.09.2017.

     У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.  

       Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади одержує грошову винагороду в сумі 2000 (дві тисячі) гривень.             Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисячі) гривень.

      У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора, текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл. 

      Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини сіл Вишнівської територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Вишнівську територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок Волині.

       Ескізи герба та прапора територіальної громади Вишнева повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

      Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати село   Вишнів серед інших населених пунктів.

      На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

     Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Вишнева, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

     Конкурсні проекти герба та прапора Вишнівської територіальної громади подаються до 31 серпня 2017 року за адресою: вул. Незалежності 84, с. Вишнів, Любомльський  район, Волинська область, 44351. Телефон для довідок: 0337732342.


Фото без опису

УКРАЇНА

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА 

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


44351, с. Вишнів, вул. Незалежності 84, тел./факс (03377) 32342, е-mail: vyshniv.lbm@gmail.com

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 28.07.2017 року №44/01-6.1

с.Вишнів

 

Про оголошення конкурсу на створення офіційної

символіки територіальної громади Вишнева.

      З метою збереження історичної та культурної спадщини села  Вишнів, утвердження звичаїв і традицій  народу, сприяння розвитку туризму, керуючись статтями 22,   пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити конкурс на створення офіційної символіки територіальної громади Вишнева.

2. Затвердити Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Вишнева, згідно із додатком 1.

3. Оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті Вишнівської сільської ради та її виконавчого комітету (vyshniv-rada.gov.ua).

4. Створити комісію по визначенню переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Вишнівської територіальної громади, згідно із додатком 2.

5.    Затвердити кошторис витрат для нагородження переможців конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади, згідно із додатком 3.

6.    Відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради (Голуб М.В.) забезпечити фінансування витрат згідно кошторису.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова

В. Сущик

 

                                                                                                                    

 

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження

сільського голови

№44/01-5від 28.07.2017р.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсу на створення офіційної символіки 
територіальної громади Вишнева

 

 І. Загальні положення

 1.1.    Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Вишнева (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Вишнева, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт, розмір грошової винагороди переможцям тощо.

1.2.    Організатором конкурсу є Виконавчий комітет Вишнівської сільсьої ради Любомльського району Волинської області.

1.3.    Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:          
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 02.08.2017 по 31.08.2017;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих–з 01.09.2017 по 07.09.2017;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 11.09.2017 по 22.09.2017;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 25.09.2017;

5 етап – затвердження Вишнівською сільською радою офіційної символіки територіальної громади 26.09.2017.

1.4. Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням Вишнівського сільського голови.

1.5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну, зазначеного у пункті 1.3 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

1.6. Виконавчий комітет Вишнівської сільської ради залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

 

ІІ. Мета і завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки територіальної громади Вишнева, а саме:

- створення ескізу герба та прапора територіальної громади;
-        написання тексту та музики гімну територіальної громади.

2.2. Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки  офіційної символіки територіальної громади Вишнева;

- пробудження у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до отчого краю, національної самосвідомості;
- розроблення та створення офіційної символіки територіальної громади Вишнева (герба, прапора, гімну).

 

 ІІІ. Порядок участі у конкурсі

 3.1. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

3.2. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.3. Для участі у конкурсі особа подає заявку, зразок якої додається, та документи визначені розділом 5 цього Положення.

3.4. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

3.5. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редактування та використання з метою проведення конкурсу.

3.6. У разі надсилання конкурсних робіт електронною поштою учасник надсилає усі документи в електронному вигляді згідно з вимогами розділу 5 цього Положення.

3.7.До проектів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора (авторів):
– Прізвище, ім’я, по-батькові;
– Адреса;
– Контактні телефони;
– Інші відомості (вік, освіта, місце роботи, та ін.).

 

ІV. Вимоги до конкурсних робіт

4.1. Вимоги до ескізу герба та прапора територіальної громади

Герб територіальної громади

4.1.1. Ескіз герба територіальної громади Вишнева повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

4.1.2. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населеного пункту, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати село Вишнів серед інших населених пунктів.

Прапор територіальної громади

4.1.3. Ескіз прапора територіальної громади Вишнева повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

4.1.4. На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

            Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком села, району чи області, розкриття змісту назви поселення, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

4.2. Вимоги до тексту та музики гімну територіальної громади

4.2.1. Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мусять відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам. Допускається використання місцевих діалектизмів.

4.2.2. Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима, благозвучність та ін).

4.2.3. Текст гімну має бути покладений на музику та поданий у вигляді нотного запису.

4.2.4. Додатково учасники конкурсу можуть подавати (надсилати) музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла з розширенням wavmp3 в електронному вигляді або на електронному носії (СD?R диск тощо).

4.2.5. Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Вишнева, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

4.2.6. Текст і музика мають бути авторськими та не містити плагіату.

 

V. Вимоги до комплекту конкурсних робіт

5.1. На конкурс зі створення ескізу герба та прапора територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- кольорове зображення герба територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора територіальної громади (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі jpg, png, gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx).

5.2. На конкурс з написання тексту та музики гімну територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- текст гімну (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- ноти (мелодію) гімну (на нотному аркуші);

- за бажанням – аудіофайл гімну (в електронному вигляді або на CD?R диску у  форматі wav, mp3).

 

VI. Порядок подачі конкурсних робіт

6.1. Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Виконавчого комітету Вишнівської сільської ради на адресу: с. Вишнів,  Любомльський  р–н, Волинська обл., 44351.

6.2. Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку (vyshniv-rada.gov.ua) з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор Вишнева» або «Текст і музика гімну Вишнева».

 

VII. Нагородження переможців конкурсу

 7.1. Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи, набрали найбільшу кількість голосів за підсумками громадського голосування, та були затверджені Вишнівською сільською радою як офіційна символіка територіальної громади.

7.2. Переможець у конкурсі на кращий герб і прапор територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисяч) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл. 

7.3. Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисячі) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий  текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл. 

7.4. Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні майнові авторські та суміжні права на символіку організатору конкурсу –Виконавчому комітету Вишнівської сільської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                              Додаток 2

до розпорядження

сільського голови

№44/01-5від 28.07.2017р.


 


                                                                   С К Л А Д

                 комісії по визначенню переможців конкурсу  на кращу офіційну символіку
                                              Вишнівської територіальної громади

 
1. Сущик Віктор Степанович - Вишнівський сільський голова – голова комісії
2. Вегера Тетяна Олексіївна, секретар Вишнівської сільської ради – секретар комісії
3.  Зосимчук Богдан Володимирович, в.о. старости с. Римачі – член комісії

4. Оніщук Катерина Петрівна, вчитель історії Штунської ЗОШ І-ІІІ ступеня – член комісії
5. Сахарук Людмила Анатоліївна, завідувач бібліотеки с. Вишнів – член комісії
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                 Додаток

До Положення про проведення

конкурсу на створення офіційної

символіки територіальної громади Вишнева

 

 

 

Виконавчий комітет
Вишнівської сільської ради
____________________________
(прізвище, ім’я, по батькові)

_________________________________
(місце проживання)

_________________________________
(контактний телефон)

_________________________________


                                                                                                  (електронна пошта)
 


ЗАЯВКА

на участь у конкурсі на створення офіційної символіки Вишнівської територіальної громади

 

Прошу мені дозволити участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора Вишнівської територіальної громади. З умовами проведення конкурсу на створення офіційної символіки Вишнівської територіальної громади ознайомлений та погоджуюсь.

 

 

Дата                                                                                                    Підпис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь