Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

Творчі змагання продовжуються…

24 березня, у Вишнівському сільському будинку культури відбулася постановка п’єси на одну дію “Бодька – бос всіх павуків” сучасної української письменниці Оксани Демиденко, в якій актори  показали чудову гру та  відкрили нові таланти.

Наступного дня, 25 березня,  театрали колективу Висоцького клубу представили виставу Віри Маковій «Дівка на відданє», де зображується   українське село, на жаль, вже не таким, яким було ще двадцять років тому. Автор п’єси показує, як кардинально різняться образи, створені романтичною уявою з реальністю.

Також мали змогу відпочити та збагатитися позитивними емоціями жителі села Штунь, переглядаючи  комедію Наталії Уварової "Багіні" .

В День сміху, гарного настрою додав виступ драматичних колективів Вижгівського клубу за мотивами водевілю М.Альбіковського «Жартівниця»  та  Радехівського сільського будинку культури - Тендетников І. «Хто сміється-тому не минеться».

Творчі покази відзначилися різноманітністю репертуару. Представлені різні форми, стилі, жанри. У глядачів залишились чудові враження від усіх вистав.« повернутися до списку новин