Вишнівська сільська бібліотека запрошує на виставку "Великоднє диво"

Дата: 05.04.2018 14:24

Великдень – одне із шанованих свят, яке відзначають щороку в Світлу Неділю навесні. У цей день освячують паски, писанки і крашанки. Щоб згадати  пов?язані з Великоднем народні й сімейні звичаї пропонуємо Вам відвідати виставку –«Великднє диво» у Вишнівській сільській бібліотеці.

Виставка представлена завдяки творчим учням та вихованцям Вишнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», які є активними читачами сільської бібліотеки.

Свою творчість тут представили: Богдана Лазарук (8 клас), Ангеліна Міщук (4 клас), Вікторія Міщук (8 клас), учні 5 та 6 класів, Катерина Бісюк (3 клас), Олександр Воробей (3 клас), Анна Вовк (6 клас) Софія Вовк (3 клас), старша група дошкільнят.

Шановні користувачі нашої бібліотеки! Вітаємо Вас із Великодніми святами. Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски!