Зі святом Великодня!

Дата: 06.04.2018 15:07

Фото без описуДорогі браття та сестри у Христі!

Воскресіння Христове - свято свят. Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає з Творцем.

Ми вдячно молимося за кожного, хто беріг наш спокій у Великодню ніч, і хто в святковий день стоїть на сторожі миру.

Десятки мільйонів українців святять паски та крашанки, радісно і щиро вітають одне одного за святковим столом. Закликаю всіх, освячуючи любов'ю, тримати широко відкритим своє серце і допомагати тим, хто потребує нашої уваги і опіки. Якщо не матеріально, то хоча б добрим словом, братнім чи сестринським поцілунком.

Господь сам воскрес і нам відкрив шлях до вічного життя. Він утвердив неминучу перемогу добра над злом. Про це ми і свідчимо один одному, коли кажемо: «Христос Воскрес!». І  відповідаємо: «Воістину Воскрес!».

В цей урочистий день вітаю всіх із Великоднем і бажаю миру, достатку, єдності й Божої ласки.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою,

сільський голова                                                                                   Віктор Сущик