Про скликання 33 позачергової сесії о 12 годині

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.04.2018                                                                                                        №68

Про скликання 33 позачергової сесії

сьомого скликання сільської ради

Вишнівської сільської ради 2018 року.

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

1. Скликати 33 позачергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 27 квітня 2018 року о 12 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.
  2. На розгляд  33 позачергової  сесії винести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного 33 позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Готує : сільський голова Сущик В.С.

2.2. Про затвердження розпоряджень сільського голови видані в міжсесійний період.

Готує : Головний спеціаліст відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Булавчук Л.Я.

2.3. Про надання дозволу на розробку детального плану території для будівництва лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Готує: начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради -Дитина А.І.

1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів.

Готує : сільський голова Сущик В.С.

2.5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2017 року №28/2017-28 «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Готує : Начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Ющук Л.В.

2.6. Про внесення змін до штатного розкладу.

Готує: Головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності Федчишин Д.С..

2.7. Про розірвання договору оренди №1 від 15 червня 2015 року укладеного між ФГ «БЕРРІ ФАРМ ЮКРЕЙН» та Римачівською сільською радою.

2.8. Про надання згоди Комунальному підприємству «Буг» Вишнівської сільської ради Любомльського району Волинської області на оренду нежитлового приміщення зерноскладу та зерноплощадки в селі Бережці, Любомльського району Волинської області.

2.9. Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт та підприємств, установ, організацій Вишнівської сільської ради для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних оплачуваних робіт на 2018 рік.

2.10. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Вишнівської сільської ради Любомльського району Волинської області та призначення виконуючим обов’язків начальника.

2.11. Різне.

На  сесію  сільської  ради  запросити  керівників  установ, організацій.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                       В.С. СУЩИК