Опитування про введення партиципаторного бюджету громади (бюджету участі)

Дата: 21.05.2018 16:32

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Вишнівська сільська рада планує запровадити партиципаторний бюджет – демократичний процес дискусії та прийняття рішень, в якому кожна мешканка і мешканець населеного пункту вирішує, в який спосіб витрачати частину муніципального бюджету.

В умовах, коли в свідомості громадян виникає бажання активного залучення до розвитку громади світовий досвід приходить на допомогу.

Понад 1500 міст на всіх континентах вже більш як 20 років втілюють ідею партиципаторного бюджетування (від  англ. слова «participate» – «брати участь») або, звичною для нас мовою, громадського бюджету чи бюджету участі.

Вишнівською сільською радою при введенні бюджету участі щороку передбачатимуться гроші, тобто загальний обсяг Бюджету участі на реалізацію громадських проектів в розмірі 1 %  від доходів загального фонду бюджету об’єднаної територіальної громади без урахування міжбюджетних трансфертів.

Тому просимо Вас активно долучитися до опитування, яке проводиться на нашому сайті.

Свої пропозиції щодо запровадження бюджету участі у Вишнівській ОТГ Ви можете надсилати відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності на e-mail: vyshnivotg.uryst@gmail.com або поштою на адресу: с. Вишнів, вулиця Незалежності, 84 Любомльського району, Волинської області.

В термін до 5 червня 2018 року Ви можете пройти проголосувати в опитуванні та (або) подати свої пропозиції щодо запровадження бюджету участі.

Головний спеціаліст                                                 Дмитро Федчишин