Відсвяткували найбільше весілля на Волині

02.06.2018 року Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради прийняв участь у фестивалі «Весільні обряди», організований Голобською селищною радою, з метою популяризації культури та традицій регіону. Представниками від громади були учасники народного аматорського фольклорного колективу «Перевесло» Радехівського сільського будинку культури.

Автентичні обряди та традиції  зарядитили  енергією та занурили в атмосферу волинського весілля. 12 громад з Волині представили обряди сторічної давності щодо проведення та святкування весілля.  Представники від Вишнівської ОТГ показували обряд «Садіння молодої на посаг», що як виявилося, не є широко відомий на теренах Волині.