Про скликання 37 позачергової сесії сьомого скликання о 10 год.

Дата: 03.08.2018 16:38

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03 серпня 2018року                                                                                          №126

Про скликання 37 позачергової сесії
сьомого скликання сільської ради
Вишнівської сільської ради 2018 року

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

1. Скликати 37 позачергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 6 серпня 2018 року о 10 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.
  2. На розгляд  37 позачергової  сесії винести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного 37 позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Готує : секретар ради - Вегера Т.О.

2.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування амбулаторії групової практики в с.Вишнів Любомльського району Волинської області.

Готує: начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради -Дитина А.І.

2.3. Про надання дозволу на розробку технічної документації по нормативно-грошовій оцінці земель населених пунктів.

2.4. Про виділення коштів з сільського бюджету.

Доповідає:голова бюджетної комісії-Булавчук Л.Я.

2.5. Різне.

На  сесію  сільської  ради  запросити  керівників  установ, організацій.

Перший заступник сільського голови                                          Г.К.Федончук