КОНКУРС МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ

Дата: 17.09.2018 15:57

КОНКУРСНА РАДА

з проведення конкурсу проектів місцевих ініціатив Вишнівської сільської ради

ОГОЛОШУЄ

конкурс проектів місцевих ініціатив «УСПІХ КОЖНОГО»

Відповідно до рішення сільської ради №39/2018-13 від 05.09.2018 року «Про затвердження «Програми підтримки ініціатив жителів Вишнівської об’єднаної територіальної громади «Успіх кожного» на 2018 рік», розпорядження сільського голови №165 від 07 вересня 2018 року «Про затвердження складу конкурсної ради з проведення конкурсу проектів місцевих ініціатив», протоколу конкурсної ради №1 від 17 жовтня 2018 року, конкурсна рада оголошує з 18 вересня 2018 року по 12 жовтня 2018 року прийом проектних заявок на конкурс проектів місцевих ініціатив від ініціативних груп, громадських об’єднань(ГО), органів самоорганізації населення(ОСН) .

Прийом конкурсних заявок починається з 18 вересня 2018 року по 12 жовтня 2018 року до 16 год.00 хв..

Загальний обсяг фінансових ресурсів – 50 000 грн.

Вартість (бюджет) реалізації однієї ініціативи не повинна перевищувати 50 000 грн та бути меншою за 15 000 грн.

Співфінансування учасників у розмірі не менше 10% від загальної вартості проекту однієї ініціативи.

КОШТИ ПРОГРАМИ МОЖУТЬ БУТИ ВИКОРИСТАНІ НА НАСТУПНІ ЦІЛІ:

1.Благоустрій вулиць, створення зон відпочинку;

2. Організація дозвілля (облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо);

3. Створення належних умов для залучення до занять спортом дітей та молоді.

Вимоги, що пред’являються заявникам:

Для ГО та ОСН

Для ініціативних груп

* наявність зареєстрованої юридичної особи;

* наявність розрахункового рахунку в банку;

* знаходження юридичної особи поза межами ліквідації та реорганізації.

* склад ініціативної групи не менше трьох осіб;

* протокол створення ініціативної групи

* відповідальна особа (підписував договору) досягла 18 річного віку та є громадянином України.

Вимоги до написання та подання проектів та форма проектної заявки є невід'ємними додатками даної Програми.

У процесі підготовки проектів їх розробники мають право звертатися, у разі потреби, до конкурсної комісії для одержання додаткової інформації.

За необхідності, конкурсна комісія  може організувати навчальні семінари із написання проектів.

Підставою для відмови у реєстрації конкурсної заявки, є:

- невідповідність змісту проекту основним напрямам, умовам проведення Конкурсу, вимогам щодо їх розробки;

- недотримання умов Конкурсу щодо комплектності поданих документів;

- порушення інших умов, визначених у тексті оголошення про Конкурс;

- не відповідає вимогам, що пред’являється заявникам.

Конкурсна документація, що надійшла після кінцевої дати її подання, зазначеної в оголошенні про проведення конкурсу, не розглядається.

Оцінка проектів здійснюється за такими критеріями:

-  відповідність проекту формі заявки від 0-5 балів;

-  відповідність основним напрямкам, за якими розробляється проект від 0-20 балів;

- ступінь актуальності проблеми для громади від 0-50 балів;

- реалістичність і досяжність цілей проекту від 0-7 балів;

- наявність чіткого плану реалізації проекту від 0-5 балів;

- залучення до реалізації проекту місцевих жителів, ініціативних груп від 0-25;

- реалістичність і обґрунтованість витрат за проектом від 0-15 балів;

- співвідношення запрошуваних та власних засобів для реалізації проекту від 0-40 балів;

- можливий зв’язок із іншими діючими чи завершеними проектами від 0-40 балів.

Пакет конкурсних документів має містити:

–   заповнену форму проекту відповідної форми;

–   перелік учасників ініціативної групи (для ініціативних груп);

–   бюджет ініціативи;

–   додатки.

Розгляд пропозицій здійснюється конкурсною комісією.

Ініціативи (проекти) не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту конкурсна комісія   підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.

Про позитивний розгляд проекту (ініціативи) конкурсна комісія   повідомляє письмово чи листом на електронну адресу та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.

За консультаціями можна звертатися за телефоном (03377)32-3-77 , або на електронну пошту vyshniv.lbm@gmail.com

Форма проектної заявки наводиться нижче у файлі .

Проектна заявка