Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

Вивчаємо потреби громади

Розпочався процес підготовки бюджету  на 2019 р. З метою вивчення потреб жителів Римачівського старостинського округу відбулась зустріч  комісії  на чолі  з сільським головою Віктором Сущиком  із місцевими представниками. Керівники  установ та  депутати мали змогу особисто поспілкуватись із комісією про нагальні проблеми, поділитись своїми пропозиціями та зауваженнями. 

З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади голова  Сущик Віктор Степанович спільно із представниками Римачівського старостинського округу оглянули об’єкти соціальної інфраструктури сіл Римачі та Бережці.

Місцеві активісти  порушували різноманітні питання життя та розвитку Римачівського старостинства. Посадовцями було сформовано  перелік пріоритетних  завдань, які потрібно вирішити в наступному 2019 р..

Практика проведення виїзних прийомів громадян, саме з виїздом в населені пункти, дозволяє вивчати потреби громадян на місцях, зазначив Віктор Степанович, – також сприяє зміцненню довірливих стосунків з громадянами і, звичайно, сприяє вирішенню складних ситуацій та попередженню їх виникнення в майбутньому.

Маємо надію, що такі зустрічі і в інших територіях дадуть можливість залучення жителів громади до формування стратегії розвитку.« повернутися до списку новин