Вишнівська територіальна громада

Волинська область, Ковельський район

ПРИЙОМ ЗАЯВОК з 01.10.2018 р.

Дата: 27.09.2018 16:23
Кількість переглядів: 1367

Фото без опису

 

Відділ з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності Вишнівської сільської ради інформує про те, що 01 жовтня 2018 року відкривається реєстрація громадських проектів на «Бюджет участі об'єднаної територіальної громади Вишнівської сільської ради» 2018. Запрошуємо всіх бажаючих узяти участь у розвитку громади та поліпшенні життя її мешканців!

Цьогоріч наша громада уперше  долучилася до «Бюджету участі»- це тестовий запуск конкурсу, який дозволить зрозуміти наскільки мешканці громади будуть зацікавлені в розвитку Вишнівської ОТГ, мають ідеї щодо її покращення та активно голосуватимуть.

«Бюджет участі» 2018 — це нова можливість вирішити долю близько 200 тис.грн.. Подавайте свої проекти й голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані з бюджету Вишнівської сільської ради.

Правила проекту досить прості:

 • Сформуйте ідею, порахуйте бюджет (від 10000 до 50000 (малі проекти) від 50000 до 120000 грн) та зберіть 15 підписів мешканців Вишнівської ОТГ на підтримку малих проектів .

 • Подайте заявку з 01.10.2018 до 20.10.2018 на пошту vyshniv.lbm@gmail.com або в пунктах прийому.

 • Заручіться підтримкою серед друзів та мешканців громади під час голосування — розкажіть про свій проект, активно поширюйте інформацію.

 • Реалізація проектів розпочнеться вже з 1 лютого 2019 року.

Не потрібно бути членом громадської організації, щоби подати проект. Участь можуть брати всі охочі, хто досяг шістнадцятирічного віку, зібравши необхідну кількість підписів на підтримку своєї ідеї.

Графік проведення «Бюджету участі в ОТГ 2018:

 • 01.10.2018— 20.10.2018 — реєстрація проектів;

 • 20.10.2018 — 31.10.2018 — розгляд і доопрацювання;

 • 01.11.2018 — 15.11.2018 — голосування за громадські проекти;

 • 20.11.2018 — 30.11.2018 — оголошення переможців;

 • 01.02.2019 — 31.08.2018 — планування й реалізація проектів-переможців.

 Формуйте ідеї та збирайте підписи. Можливо, саме Ваш проект потрібен громаді!

Скачати форми документів  можна нажавши ФОРМИ ДОКУМЕНТІВ  

 

 

 

Ознайомитись детальніше можна в Положенні, що зазначене нижче.

 

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

39 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

05 вересня  2018 року

с. Вишнів

№39/2018-14

Про затвердження Положення про громадський

бюджет (бюджет участі) об’єднаної територіальної громади

Вишнівської сільської ради

З метою удосконалення процедури та процесу громадського бюджету (бюджету участі) Вишнівської сільської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вишнівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про громадський бюджет (бюджет участі) об’єднаної територіальної громади Вишнівської сільської ради, що додається.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію

Вишнівської сільської рад з питань  планування фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку (Булавчук Л.Я.).

 

Сільський голова                                                                              В.С. Сущик

 

                                                                                                                                                                        Додаток до рішення

№39/2018-14 від 05.09.2018 р.

ПОЛОЖЕННЯ
про громадський бюджет (бюджет участі) об’єднаної територіальної громади Вишнівської сільської ради

 

РОЗДІЛ  І

Визначення понять, які використовуються у Положенні про громадський бюджет / бюджет участі Вишнівської сільської ради

 

1.1. Громадський бюджет або бюджет участі – спосіб визначення видатків частини бюджету громади з допомогою прямого волевиявлення громадян.

1.2. Робоча група/координаційна рада – створений розпорядженням керівника органу місцевого самоврядування постійно діючий орган, члени якого, в межах чинного законодавства України, координують виконання основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету / бюджету участі у громаді, визначених цим Положенням;

1.3. Автор проекту – це особа, яка досягла 16-річного віку, є громадянином України, громадянином іншої країни або ж є особою без громадянства, яка створила ідею щодо покращення громади, оформила її у вигляді проекту у спосіб, передбачений у Положенні про громадський бюджет (надалі – Положення) та відповідає одному з таких критеріїв:

1.3.1. Місце проживання особи зареєстроване у громаді, що підтверджується паспортом.

1.3.2. Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у громаді, що підтверджується довідкою з місця праці.

1.3.3. Особа навчається у громаді, що підтверджується студентським квитком.

1.3.4. Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у  громаді, що підтверджується витягом з відповідного реєстру прав власності.

1.3.5. Місце народження особи зареєстроване у громаді, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

1.4. Проект – описана ідея, реалізація якої може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету Вишнівської ОТГ та інших джерел фінансування.

Всі проекти класифікуються за двома категоріями: малі проекти та великі проекти:

1.4.1. Малі проекти – це проекти, що реалізовуються для окремих населених пунктів об‘єднаної територіальної громади за розподілом пропорційно населенню. Вартість реалізації одного проекту з бюджету ОТГ  становить  до від 10000 до 50000 грн.

1.4.2. Великі проекти - це проекти для всієї об’єднаної територіальної громади,  вартість реалізації,  якого становить від 50 000-120000 грн.

1.4.3. За рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) можуть бути профінансовані проекти, що відповідають напрямам:

 • облаштування зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків;
 • естетичне облаштування територій: ремонт, заміна або установка вуличних художніх інсталяцій;
 • озеленення; декорування парків, скверів, дворів;
 • ліквідація елементів та явищ, що негативно впливають на естетичний вигляд території;
 •  облаштування велодоріжок;
 • ремонт і облаштування громадських приміщень, відкритих для публічного доступу;
 • поточний ремонт комунальної установи;
 • покращення освітніх знань дошкільнят та школярів;
 • інші суспільно-корисні соціальні проекти.

1.5. Е-сервіс "Громадський бюджет" - це онлайн сервіс, який дозволяє брати участь у подачі проектів та голосуванні за них, у рамках громадського бюджету громади, використовуючи BankID, електронно-цифровий підпис або інший метод ідентифікації, згідно з цим положенням.

1.6. Пункти голосування – місця для проведення голосування, які визначені протоколом засідання Робочої групи/координаційної ради;

1.7. Голосування – процес визначення жителями громади проектів-переможців серед поданих проектів шляхом заповнення бланку для голосування, який затверджується протоколом засідання Робочої групи/координаційної ради в паперовому чи електронному вигляді;

1.8. Встановлення підсумків голосування – підрахунок Робочою групою/координаційною радою голосів поданих за кожен з проектів відповідно до заповнених бланків для голосування;

1.9. Головні розпорядники коштів – бюджетні установи в особі їх керівників, які отримують повноваження шляхом встановлення бюджетних призначень для реалізації проектів-переможців

 

РОЗДІЛ   ІІ

2.1. Робоча група/ Координаційна рада з питань громадського бюджету/бюджету участі -  постійно діючий робочий орган, утворений розпорядженням керівника органу місцевого самоврядування, що організовує та координує впровадження та реалізацію громадського бюджету / бюджету участі у громаді. До складу Координаційної  Ради входить не більше 20 осіб, що обираються з числа представників територіальної громади та органів місцевого самоврядування.

2.2. Персональний склад Робочої групи/Координаційної ради затверджується розпорядженням керівника органу місцевого самоврядування на основі пропозицій від представників територіальної громади.

 

2.3. Рішення (висновки, рекомендації) та протоколи Робочої групи/ Координаційної ради після їх підписання головою та секретарем одразу оприлюднюються на офіційному веб-сайті громади.

 

2.4. Функції Робочої групи/ Координаційної Ради:

 

 • приймати рішення про відповідність проектної пропозиції вимогам цього Положення
 • проводити попередній розгляд проектних пропозицій, при необхідності надавати авторам рекомендації щодо їх доопрацювання;
 • подавати висновки та рекомендації щодо проектних пропозицій, поданих для фінансування за рахунок коштів бюджету участі громадського бюджету;
 • приймати рішення щодо включення проектних пропозицій в перелік для голосування;
 • отримувати інформацію про хід реалізації проектних пропозицій, що фінансуються за рахунок коштів бюджету участі громадського бюджету;
 • визначати уповноважених представників для доповідей і співдоповідей з питань бюджету участі громадського бюджету на засіданнях виконавчого комітету, постійних депутатських комісій та засіданнях сесій органу місцевого самоврядування;
 • контролювати хід реалізації проектних пропозицій, що фінансуються за рахунок бюджету участі/ громадського бюджету у тому числі заслуховувати звіти керівників структурних підрозділів, посадових осіб комунальних підприємств, установ та організацій з питань реалізації проектних пропозицій;
 • проводити свої засідання гласно та відкрито, публікувати протоколи засідань, завчасно повідомляти через офіційний веб-сайт громади про час та місце проведення засідання.

2.5. Робоча група/Координаційна рада працює у формі засідань, всі рішення на засіданні ухвалюються простою більшістю голосів від загального складу. Засідання вважається легітимним, якщо на ньому присутні понад 50% загального складу Робочої групи/Координаційної ради. У разі рівного розподілу голосів, рішення головуючого Робочої групи/Координаційної ради має вирішальне значення.

2.6. Робоча група/Координаційна рада затверджується до кінця каденції діючого керівника органу місцевого самоврядування.

2.7. Припинення членства в Робочій групі / Координаційній раді здійснюється за власним бажанням або колегіальним рішенням з можливою рекомендацією нового члена.

2.8. Робоча група / Координаційна рада діє на підставі Положення про бюджет участі/громадський бюджет.

РОЗДІЛ   ІІІ

 

3.1. Фінансування громадського бюджету/бюджету участі здійснюється за рахунок коштів  бюджету об’єднаної територіальної громади Вишнівської сільської ради та інших джерел.

 

3.2. Загальний обсяг громадського бюджету / бюджету участі об’єднаної територіальної громади затверджується при затвердженні бюджету ОТГ на наступний бюджетний рік і складає не менше 0,1%  від затвердженого обсягу власних та закріплених доходів загального фонду бюджету ОТГ на поточний бюджетний період.

 

3.3. За рахунок коштів громадського бюджету/бюджету участі громади фінансуються проекти, реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду.

3.4. У разі, якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи іншого об’єкта, вони повинні належати до власності територіальної громади.

 

3.5. Автор проекту залучає партнерів для підтримки своїх проектів з інших джерел (співфінансування). Такими партнерами можуть бути фізичні особи та юридичні особи, а також об’єднання громадян, громадські організації без створення юридичної особи.    Мінімальна величина співфінансування - 5% бюджету проекту. Про це автор зазначає у бланку подання проекту разом з гарантійним листом підтримки від кожного з партнерів з повним переліком інформації щодо форми та обсягу підтримки. Співфінансування (співучасть)може бути надано в формі 1) матеріалів або сировини; 2) обладнання та послуг; 3) фінансового внеску; 4) майнового внеску; 5) часу та трудового внеску.

 

РОЗДІЛ  ІV

Порядок подання проектів.

 

4.1. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету/бюджету участі об’єднаної територіальної громади, може подати будь-який громадянин України, який досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України, з урахуванням пунктів 1.3.1 - 1.3.5 цього Положення.

 

4.2. Подаючи проект на реалізацію у рамках громадського бюджету його автор (автори) засвідчує свою згоду на вільне використання цього проекту, ідеї, у тому числі поза межами реалізації громадського бюджету.

 

4.3. Проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету/ бюджету участі об’єднаної територіальної громади, може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності (наприклад, вулиці, парку, установи: школа, поліклініка, дитячий садочок тощо), та є загальнодоступним для всіх мешканців громади.

 

4.4. Для подання проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету/ бюджет участі  об’єднаної територіальної громади, необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення, додавши до нього список з підписами:

 • у разі подання малого проекту –не менш як 15 таких осіб з їх підписами.
 • у разі подання великого проекту не менш як 35 таких осіб з їх підписами,

що належать до територіальної громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України (окрім автора/авторів пропозиції (проекту), які підтримують цю пропозицію (проект), за формою згідно з додатком до додатку 1 до цього Положення. 

 

4.5. Проекти подаються в паперовому, або електронному вигляді за адресою: vyshniv.lbm@gmail.com (з письмовим підтвердженням) , або в електронному вигляді через Е-сервіс "Громадський бюджет".

 4.6. Кожний громадянин України, який досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України, може подати не більше ніж одну пропозицію або проект, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету/ бюджету участі  об’єднаної територіальної громади.

 4.7. Проекти приймаються щороку, починаючи з 01 жовтня до 20 жовтня. Термін може бути змінений за розпорядженням сільського голови з метою формування сільського бюджету на наступний бюджетний рік. 

4.8. Із заповненими бланками проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету/ бюджету участі об’єднаної територіальної громади, за винятком сторінок, які містять персональні дані авторів проекту і на розповсюдження яких останні не дали своєї згоди, можна ознайомитись у розділі “Громадський бюджет” на офіційному сайті громади.

 4.9. Автор проекту може у будь-який момент зняти свій проект з розгляду, але зробити це він повинен не пізніше ніж за 14 календарних днів до початку голосування.

 4.10. Об’єднання проектів  можливе лише за взаємною згодою авторів проектів.

 4.11. Внесення змін щодо суті проекту можливе лише за згодою авторів проекту або в результаті додаткових консультацій з громадськістю відповідно до норм, викладених у цьому Положенні.

 4.12. Автор проекту або уповноважена ним особа повинен представити проект в ході публічного обговорення. Метою такого обговорення є детальний аналіз представлених проектів. Внесення можливих поправок до проектів можливе не пізніше ніж за 14 календарних днів до початку голосування.

 

РОЗДІЛ  V

Порядок розгляду проектів.

 

5.1. Забезпечення організації розгляду проектів здійснює відповідний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності, що:

5.1.1. Веде реєстр отриманих проектів та забезпечує оприлюднення його на веб-сайті громади.

5.1.2. Здійснює перевірку правильності заповнення проекту згідно із вимогами цього Положення, у тому числі щодо відповідності кількості зібраних підписів.

5.1.3. У разі, якщо проект є неповний або заповнений з помилками, відповідальна особа електронною поштою або простим поштовим відправленням повідомляє про це автора проекту з проханням надати необхідну інформацію або внести корективи протягом 7 календарних днів з дня отримання інформації про доопрацювання проекту. У разі відмови внести корективи або якщо такі корективи не були внесені протягом 7 календарних днів з дня отримання відповідної інформації пропозиція відхиляється.

5.1.4. Передає копію проекту до відповідного профільного виконавчого органу для проведення аналізу проекту на предмет можливості реалізації та правильності визначення його вартості.

5.2. Робоча група/Координаційна рада протягом 12 календарних днів з дня завершення прийому заявок проекту здійснює його аналіз та готує свій висновок за формою згідно з додатком 2 до цього Положення.

5.3. Будь-які втручання у проектні пропозиції, у тому числі зміни об’єкта чи об’єднання з іншими, можливі лише за згодою авторів.

5.4. Після проведеного аналізу всіх проектів відповідний спеціаліст  оприлюднює на веб-сайті громади проекти, допущені для участі у голосуванні та перелік відхилених проектів, а також відповідні висновки профільних виконавчих органів та постійних комісій. 

5.5. Проекти, допущені для участі у голосуванні, оприлюднюються з врахуванням поділу на великі та малі.

 

РОЗДІЛ  VІ

Організація голосування.

 

6.1. Відбір проектів, які отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють громадяни України, які зареєстровані та проживають на території громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України, шляхом відкритого голосування через  в спеціально визначених для цього заходу пунктах голосування, або через Е-сервіс "Громадський бюджет".

6.2. Перелік пунктів голосування відповідно до пункту 6.1 цього Положення має бути оприлюднений не пізніше як за 14 календарних днів до дня початку голосування.

6.3. У пунктах голосування відповідно до пункту 6.1 цього Положення можна отримати бланки для голосування, а також перелік проектів, що беруть участь у голосуванні.

6.4. Відбір проектів серед виставлених на голосування здійснюється на спеціальному бланку для голосування.

6.5. Паперовий варіант бланку для голосування можна отримати в період з 22 жовтня по 15 листопада  року, що передує плановому, в пунктах голосування (в період їх роботи), визначених Робочою групою/координаційною радою.

6.6. Голосування згідно з пунктом 6.1. відбувається шляхом: 

- заповнення бланку голосування у визначених на території громади пунктах голосування;

- Е-сервіс "Громадський бюджет" на сайті громади.

6.7. Голосування триває протягом 15 календарних днів з 01 листопада по 15 листопада року, що передує плановому. 

6.8. На бланках для голосування громадяни України, які належать до територіальної громади, досягли 14років і отримали паспорт громадянина України, можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування завдань 1 (один) проект серед малих проектів та 1 (один) проект серед великих проектів, які попередньо отримали позитивну оцінку в своїй категорії.

 

РОЗДІЛ VІІ

Встановлення результатів та визначення переможців7.1. Встановлення результатів голосування передбачає підрахунок голосів в онлайн режимі через е-сервіс “Громадський бюджет“ та підрахунок голосів у бланках, відданих за кожний окремо виставлений на голосування проект.

7.2. Робоча група/координаційна рада на своєму засіданні відповідно до результатів голосування формують рейтинг проектів та визначають перелік проектів, рекомендованих до фінансування за кошти громадського бюджету/бюджету участі об’єднаної територіальної громади

7.3. У разі, якщо проекти набирають однакову кількість голосів, то пріоритетними вважаються ті, що мають вищий відсоток співфінансування.

7.4. Рекомендованими до реалізації вважатимуться ті проектні пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію громадського бюджету/бюджету участі на відповідний рік.

7.5. Рейтинг та перелік проектів оприлюднюються не пізніше 5 робочих днів від дня проведення підрахунку голосів.

 

7.6. За результати підрахунку голосів секретар координаційної ради на підставі протоколу Робочої групи/координаційної ради готує проект ухвали (рішення)з переліком проектів, які пропонуються до фінансування у рамках громадського бюджету / бюджету участі об’єднаної територіальної громади на визначений рік до 5 грудня поточного року.

 

РОЗДІЛ  VІІІ

Порядок реалізації проектів та звітування.

 

8.1. Проекти, які відповідно до розділу VІ цього Положення були рекомендованими Координаційною радою до реалізації за рахунок коштів громадського бюджету/бюджету участі, виносяться на розгляд сесії Вишнівської сільської ради разом з бюджетом на наступний рік.

8.2. На сесії Вишнівської сільської ради мають право бути присутніми автори проектів, що були рекомендованими Координаційною радою до реалізації за рахунок коштів громадського бюджету/ бюджету участі ОТГ, а також представники громадськості.

8.3. За потреби, виконавчі органи, відповідальні за реалізацію проектів, звітують перед Координаційною радою щодо стану реалізації, якості виконаних робіт (послуг) та відповідності фактично реалізованого проекту вимогам його автора.

8.4. За результатами реалізації проектів, відібраних для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету / бюджету участі об’єднаної територіальної громади, Координаційна рада узагальнює подану інформацію та публікує до 31 грудня звіт на офіційному веб-сайті сільської ради у розділі «Громадський бюджет»

РОЗДІЛ  ІХ

Проведення освітньо-інформаційної кампанії

9.1. У процесі впровадження громадського бюджету/бюджету участі об’єднаної територіальної громади проводиться освітньо-інформаційна кампанія, яку умовно можна поділити на такі етапи: 

10.1.1. Ознайомлення жителів громади з основними положеннями та принципами громадського бюджету/бюджету участі об’єднаної територіальної громади, з врахуванням останніх змін, а також заохочування їх до подання проектів.

10.1.2. Представлення отриманих проектів та заохочування до взяття участі у голосуванні. 

10.1.3. Розповсюдження інформації стосовно перебігу та результатів процесу запровадження громадського бюджету /бюджету участі об’єднаної територіальної громади.

10.2. Освітньо-інформаційна кампанія повинна бути пов’язана з ідеєю громадського бюджету /бюджету участі об’єднаної територіальної громади та робити акцент на можливості безпосереднього, відкритого та однакового впливу жителів громади на відбір проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету /бюджету участі об’єднаної територіальної громади.

 

Головний спеціаліст відділу з питань

юридичного забезпечення ради, діловодства

та проектно-інвестиційної діяльності                                          Д.С. Федчишин 

 

Додаток 1

до Положення

 

Бланк-заявка пропозиції (проекту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету Вишнівській сільській раді 

на 20__рік

 

Заповнюється уповноваженим робочим органом

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата надходження:

 

 

 

 

 

 

 

Номер у реєстрі проектів:

ПІБ особи

що реєструє проект: ___________________   __________________________________           

(підпис)                                                                          (ПІБ)

 

1.* Назва проекту :

……………………………………………………………………………………..

……………………………………………………………………...………………………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………..……………………………………………………………………………………..

 

2.* Вид проекту: загальногромадський або локальний (необхідне підкреслити)

 

3. *Проект буде реалізовано на території (впишіть назву села):

 

……………………………………………………………………………………..

 

3.* Точна адреса, назва установи/закладу, будинку:

……………………………………………………………………………………..

……………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………..……………………………………………………………………………………….

 

4. Опис проекту. Опис та обґрунтування необхідності реалізації проекту (основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання)

……………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..…………………………………………………………………………………………………..………………...…………………………………

………………………………………………………………………………………………….....................................................................................................................

………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………

 

 5. Бюджет проекту*

 

п/п

Найменування товарів

 (робіт, послуг)

Кількість, од.

Ціна за одиницю, грн.

Вартість, грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РАЗОМ

 

 

 

 

6. Інші додатки (якщо стосується):

a)  фотографія/ї, які стосуються цього проекту,

б)  мапа з зазначеним місцем реалізації проекту,

в)  інші, суттєві для заявника проекту, які саме?  ………………………………………………………………………………

 

СТОРІНКУ НЕОБХІДНО РОЗДРУКУВАТИ НА ОКРЕМОМУ АРКУШІ

 

Автор проекту*

Прізвище                           

Ім’я                     

По-батькові         

Дата народження (ДД/ММ/РРРР)

Серія і номер паспорту

Телефон

+380                

Адреса реєстрації*

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Якщо адресою реєстрації є не Вишнівська ОТГ, то до Форми проекту необхідно прикласти документ, що підтверджує місце проживання, роботи, народження в ОТГ.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Електронна пошта (якщо ви бажаєте мати електронний доступ)                     

Співавтори проекту ( якщо є)

1.…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………...................................................................................................

                                                       (ПІБ, дата народження, телефон)

2.………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….....................................................................................................

                                                       (ПІБ, дата народження, телефон)

Вік

?16–18  ?19–30  ?31–40  ?41–50  ?51–60  ?60+

Рід занять

? Студент ? Працюю ? Безробітний ? Пенсіонер ? Підприємець

Додатки до Форми проекту

1. Копія першої сторінки паспорту та сторінки, що містить інформацію про місце проживання (довідки про місце роботи,  народження)

       2. Бланк підтримки проекту з підписами осіб, що його підтримали (роздруковується окремо)

Згода на обробку персональних даних:

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI

 я, ____________________________________________________________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по-батькові повністю)

 

даю згоду на обробку моїх персональних даних виконавчими органами Вишнівської сільської ради, та членами Координаційної ради

 

__________                      __________________

        Дата                                       Підпис                                                                                          

 

Я погоджуюсь, що:

 • заповнений бланк (за виключенням моїх персональних даних та списку осіб, які підтримали мій проект) буде опубліковано на сайті Вишнівської громади в розділі «Громадський бюджет»
 • можливе уточнення прое

  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь