Бібліотекарі відзначають Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 02.10.2018 10:34

Люди завжди цінували книги і берегли їх, як дорогоцінні скарби. Без книг життя неможливе, а значить, неможливе воно і без бібліотек. У наших руках завжди свята і вічна книга – джерело духу, розуму, моралі. Дійсно, у бібліотекарів унікальна можливість нести людям високе, мудре, щире і святе, ріднити з книгою, відкривати кожному красу і силу слова.

Тож з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек зібралися колеги, шанувальники читання, щоб віддати шану бібліотекарям.

Голова Вишнівської сільської ради Сущик В.С. відзначив благородність професії бібліотекаря, підкреслив значний внесок у розвиток бібліотечної справи працівників бібліотечної системи Вишнівської ОТГ, начальник гуманітарного відділу Вишнівської ОТГ Стрільчук В.І. також  привітав з Всеукраїнським днем бібліотек і побажав творчих звершень, миру і щастя у кожній родині. Директор КЗ «Центр КМЕВС» Зінчук І.В. підкреслила значимість професійної діяльності кожного бібліотекаря комунального закладу, побажала нових успіхів в роботі на благо громади та відзначила подяками вклад бібліотекарів у спільну працю.

Гарним співом та виконанням порадували всіх присутніх працівники клубних установ КЗ «Центр КМЕВС».

Свято Всеукраїнського дня бібліотек збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові. Тож бажаємо всім віри у власні сили, надії на краще життя, поваги від читачів, мудрості у здійсненні планів і мрій, миру, здоров’я, усіляких гараздів!