Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

Районний конкурс малюнка «Стоп насильству!»

Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проте з різних джерел довідуємося про випадки скоєння насилля чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і поширюють їх діти,  скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків. Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива передусім тому, що сім’я є основою суспільства і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Мета кампанії "Стоп насильству!" - привернення уваги суспільства до проблеми подолання насильства в сім'ї як до порушення прав людини і залучення всіх громадян до боротьби з цим негативним явищем.

За сприяння Служби у справах дітей Любомльської райдержадміністрації проведено районний конкурс малюнка «Стоп насильству!». Діти з навчальних закладів  Вишнівської територіальної громади  також взяли участь в цьому конкурсі, за що отримали дипломи та невеличкі подарунки.« повернутися до списку новин