О, вчителю, твоє ім’я святе…

Дата: 04.10.2018 16:48

О, вчителю, твоє ім’я святе,
Тобі усього світу квіти
За те, що сієш  ти насіння золоте,
Хай завжди вдячні будуть діти!

Традиційно у першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти. Це свято  особливе не тільки для кожного, хто колись сидів за шкільною партою, але й для усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Теплим і щирим видався захід на честь професійного свята педагогів, який відбувся 3 жовтня у СБК с. Радехів. На концерт, приурочений цій події, зібралися педагоги, вихователі дошкілля і технічні працівники закладів освіти. Гостями свята й безпосередніми його учасниками стали також ветерани педагогічної ниви. Освітян мали честь привітати сільський голова Віктор Сущик, заступник сільського голови-начальник гуманітарного відділу Василь Стрільчук,  заступник голови Любомльської районної ради Ганна Сачук, представник партії «УКРОП» та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»  Ірина Богуш.

Приємною частиною заходу стало вручення почесних нагород й відзнак працівникам освіти від Вишнівської сільської ради за сумлінну працю, високу результативність у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Святковий  настрій та щирі усмішки присутнім подарували учасники урочистого концерту. Для гостей свята виступали талановиті учні та вчителі. Приємним сюрпризом слало музичне привітання від батька першокласника Володимира Капітанюка. Найбільшим відкриттям для колег стала виставка, яка відкрила для широкого загалу віночок талантів працівників освіти, адже всі присутні мали можливість побачити у вчителях не лише мудрих наставників, а й талановитих художників, майстрів, флористів, садівників та ін.

Шановні освітяни, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Міцного вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, творчої наснаги і нових успіхів та здобутків у такій важливій справі.